عمل کلیتوریس

کلیتوریس کجا قرار دارد ؟

در ناحیه تناسلی بانوان بخشی  بنام کلیتوریس وجود دارد ، کلیتوریس از قسمت بدنه و دو بازو تشکیل شده است  که بخش فوقانی دستگاه تناسلی را تشکیل می دهد ،  کلیتوریس می تواند بزرگ باشد و یا کوچک ، این ناحیه هم چنین می تواند شامل دو چین یا چین های مختلف باشد ، که برای رفع چین های کلیتوریس و یا کوچک کردن آن جراح از عمل هودکتومی استفاده می کند .

کلیتوریس یا خروسک زن کجاست

کوچک کردن کیلتوریس

بزرگ بودن و برجسته بودن کلیتوریس ممکن است باعث ایجاد مشکل برای بیمار شود مثلا با ایجاد حساسیت ، خارش ،  درد و یا از نظر زیبایی بیماران را دچار مشکل کند . با استفاده از عمل کلیتروپلاستی می توان این مشکلات را در بیماران برطرف نمود . این عمل به صورت سرپایی و با بی حسی صورت می گیرد و در مواقعی با عمل هودکتومی و یا لابیاپلاستی به صورت همزمان انجام می گیرد .

عمل هودکتومی چیست؟

عمل هودکتومی برای ایجاد هماهنگی بین بخش تحتانی (لابیاها ) با بخش فوقانی (کلیتوریس ) است ، در این عمل چین های اضافه برداشته می شود تا حس جنسی بانوان افزایش یابد و سریع تر به ارگاسم برسند ، انجام صحیح این عمل  سبب افزایش حس جنسی بانوان می شود ، از این رو به بانوان توصیه می شود که در انتخاب جراح زیبایی زنان نهایت دقت را نمایند ، زیرا اگر جراح تخصص و تبحر نداشته باشد ، در زمان جراحی کلیتوریس ممکن است به این ناحیه آسیب بزند و میل جنسی بانوان کاهش یابد .

عمل زیبایی کلیتوریس

در ناحیه کلیتوریس چه عمل هایی انجام می شود

در ناحیه کلیتوریس جراح زیبایی زنان می توانند عمل های مختلفی را انجام دهد ، عمل CHR را مواقعی که جراح بخواهد نواحی اضافه  پوست هود کلیتوریس را بردارد ، انجام می دهد ، هم چنین جراح می تواند بالا کشیدن کلیتوریس را نیز انجام دهد و اگر نیاز به کوچک کردن کلیتوریس باشد جراح این کار را انجام می دهد که به این کار کلیتوریس ریداکشن می گویند ، در برخی از بانوان چسبندگی کلیتوریس وجود دارد که جراح با عمل زیبایی کلیتوریس آزاد کردن چسبندگی کلیتوریس را انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *